papierowe kubki do kawy na wynos

Kubeczki papierowe do kawy, w takie zimno jak teraz, to strzał w dziesiątkę. ;)

Kawa na wynos podana w kubeczku papierowym to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia.

Często zimą zaczynamy dzień bardzo wcześnie rano. Jest zimno, na drogach ślisko, a nam spieszy się do pracy. Brak energii na wykonywanie zadań. Pierwsza myśl w samochodzie lub w drodze na autobus KAWA. Nic innego się nie liczy w danej chwili jak gorąca kawa. Na teraz. Dużo gorącej kawy na teraz. Wtedy korzystamy z możliwości kawa na wynos. Kawa na wynos to genialne rozwiązanie. W szczególności dla ludzi żyjących w pośpiechu, czyli głównie dla wszystkich. ;)

Kawa na wynos postawi Cię na nogi każdego dnia.

Kawa na wynos powinna rozbudzać i poprawiać humor. Szczególnie jeśli dostajemy ją w wyjątkowym kubku. To właśnie my sprawimy, że kubeczki papierowe do kawy w Twoim lokalu będą wyjątkowe. :)

Z kubeczkiem papierowym przez życie.

W drodze do pracy czy na uczelnię, pomiędzy jednym a setnym spotkaniem, „bo w domu brakło czasu” lub „z przyzwyczajenia”. Papierowe kubki do kawy z przykrywką, niektórym ratuje zaspany poranek, a innym cały dzień. Jeszcze inni zakup „szatańskiego napoju” w kubku na kawę, na wynos traktują jako codzienny rytuał.

Zimowa empatia.

Aby dobrze zrozumieć, co czuje łaknący kawy, zmarznięty w drodze do pracy lub na uczelnię, trzeba samemu zmierzyć się z jesienno-zimowym miejskim klimatem. :)

Kawa kawą … ale czy u Was jest tak samo zimno? U nas na Podkarpaciu temperatura to – 6 / – 8, a śniegu mamy po pas :)

To, że śniegu dużo to akurat mogłoby zostać, ale po co zaraz temperatura na – ?

Musicie pamiętać o ciepłych czapkach, rękawiczkach i szaliku.

My swoje kubeczki również ubraliśmy cieplej. :) Zawsze to cieplej w drugiej ściance i w sweterku. :)

Kubki ubrane w drugą, sweterkową ściankę wyruszają w świat. :) A Was, klientów nie będzie parzyć w dłonie, gorąca kawa, która będzie was rozgrzewać w te zimowe poranki i dni.

kubeczki papierowe do kawy kubeczki papierowe do kawy na wynos

Podobne wpisy