kubeczki papierowe do lodów

Kubeczki papierowe do lodów idą w ruch – sezon czas zacząć.

Wiecie, że od lodów wcale nic nie rośnie … Drogie Panie ;)… szczególnie jak przy zamówieniu poprosi się o miseczki papierowe do lodów. 😉

Nie są one aż tak tuczące, jak się Wam wydawje.

Niestety trochę tuczą (cicho sza!), ale i tak znacznie mniej niż choćby czekolada. Najmniej szkodliwe dla wagi, a wręcz przeciwnie, są sorbety. Mają mniej kalorii niż jogurty. Średniej jakości lody, posiadają kalorii trochę więcej niż jogurt. Około 150-170, najbardziej tuczą lody ze śmietany kremówki, masła i jaj.

A więc co wybieramy ? ;) Przecież to oczywiste! ;)

  • 3 razy dziennie sorbet + miseczka do lodów;
  • na śniadanie lody czekoladowe + kubek do lodów;
  • no i porządny obiad z podwójną porcją lodów śmietankowych w miseczce na lody.

;)ehh … już czuje się najedzona. ;)

RÓŻNE SMAKI, czy to na pewno my decydujemy o ich wyborze?

Choć to może wydawać się dziwne, to preferowane smaki lodów zależą od Waszych znaków zodiaku ? ;)

Raki, Bliźnięta i Skorpiony wybierają wersję śmietankową. Barany delektują się głównie smakiem truskawkowym, a Wodniki wybierają czekoladowy-wynika z badań TNS OBOP.

Sprawdźcie wiedzę na sobie. ;) Lubie badania, w których można jeść ;). Przy okazji częściej wybieracie kubeczki papierowe do lodów, czy jednak wafelki?

Które lody uwielbiacie!

ŚMIETANKOWE !!! Wybór lodów jest ogromny, a wybór smaków i kolorów jest jeszcze większy. Polacy są tradycjonalistami. :) Pewnie ktoś skubnie odrobinę szarlotki, liźnie pistacji, ale i tak na koniec zamówimy największą porcję śmietankowych.

Tak wynika z badań TNS OPOP.

38 procent Polaków wybiera smak śmietankowy. Później jest smak waniliowy – 16 procent. 3 miejsce smak czekoladowy – 14 procent i truskawka – 10 procent. Inne smaki lodów, takie jak orzechowy, cytrynowy, pistacjowy czy kakaowy mają 3 procent zwolenników. Tak wynika z raportu TNS OBOP.

Tak więc, jak dziś na przekór wszystkim badaniom, mam zamiar zjeść pistację i cytrynę. Oczywiście zapakowane w nasze miseczki na lody. ;)

Kiedy jemy lody?

W Finlandii lody, to ulubiony smakołyk na siarczystą pogodę. Ponieważ najważniejszy jest smak używają do ich podawania miseczki do lodów.

Za lodami przepadają też Włosi. Słynne rzymskie gelaterie, czyli lodziarnie. Zwłaszcza włoskim wynalazkiem, czyli straciatellą-śmietankowymi lodami z kawałki gorzkiej czekolady. Włosi wymyślili również miseczki na lody. To właśnie dzięki nim możemy się delektować lodami, bez wyrzutów sumienia, że trzeba zjeść wafelek. W porównaniu z innymi narodami jemy lodów bardzo niewiele. Specjaliści twierdzą, że lody zdecydowanie poprawiają humor.

LODY … CZAS START!

Za oknem pogoda jak każdy widzi. Raz piękne słońce i już prawie 20*C. Jednego dnia szaro buro i ponuro i zaledwie 3*C na termometrze. I kto powiedział, że to przeszkadza w jedzeniu lodów ? ;)

Tak jak za dawnych czasów w starożytnym Rzymie, polowanie na lody czas zacząć. ;)

Wtedy była to przyjemność wyłącznie dla patrycjuszy, bo plebsu nie było stać na szybkie sprowadzanie śniegu z gór i mieszanie go z sokiem owocowym. Dziś nastąpiła lodowa demokracja. Jak wspaniale, że dziś lody może jeść każdy. :)

DO LODZIARZY!

Drodzy Państwo, sezon już się zaczął, a w związku z tym warto pomyśleć nad zaopatrzeniem w kubeczki na lody. Chyba, że już to zrobiliście, to zapraszam ponownie. 😉

Widzimy po zamówieniach. Miseczki do lodów zamawiane są już od lutego. Sezon w tym roku zaczął się o miesiąc wcześniej niż w zeszłym roku.

Kubeczki papierowe do lodów wykonujemy obecnie w 21 dni roboczych od zaksięgowania płatności za zamówienie.

Miseczka do lodów może mieć nadruk według Waszej wizji. Może być w kropki, paski, ptaszki. Co sobie sami wymarzycie. ;) Oczywiście warto skorzystać z takiej opcji reklamy swojego lokalu i swoich produktów.

Miseczki na lody, jakie możemy zaproponować to 130 ml, 245 ml, 360 ml.

Ilość minimalna to 1000 szt, więc naprawdę malutko. ;)

kubeczki papierowe do lodów

kubki do lodów

miseczka do lodów

miseczki papierowe do lodów

Podobne wpisy