Producent kubków papierowych i miseczek papierowych

Proponujemy kubki papierowe, miseczki papierowe, kubki plastikowe

Produkcja kubków papierowych to nie tylko nazwa, to sprzęt, wyszkoleni ludzie, lata doświadczeń i problemów, z którymi daliśmy sobie radę. Producent kubków jednorazowych to tytuł, który zobowiązuje.

Zdajemy sobie z tego sprawę i robimy co w naszej mocy, aby papierowe kubeczki, które wychodzą spod naszych maszyn, spełniały wszystkie Państwa standardy.

Nasze kubeczki papierowe, świetnie nadają się do napojów zimnych i gorących.

Wykonujemy również papierowe kubki do lodów z nadrukiem indywidualnym. Tylko od Państwa zależy, jak one będą wyglądać. Miseczki do lodów mogą zawierać Państwa nazwę czy wesołe hasło. Świetny sposób aby wyróżnić się wśród konkurencji i na zawsze zostać zapamiętanym przez zadowolonych klientów.

Kubki plastikowe z Państwa nadrukiem to również świetna opcja. Kolorowe napoje czy soki będą się super prezentować w kubku z Państwa LOGO. Dotychczas mogli się taką opcją pochwalić jedynie giganci, a teraz i Państwo mogą poczuć się jak Ci najwięksi.

Przygotujemy produkty według Państwa wizji

Dzięki Państwa wyobraźni, powstaną niepowtarzalne papierowe kubki z nadrukiem oraz miski papierowe z nadrukiem na całej ich powierzchni. Grafika dla każdego produktu może być zaproponowana przez Państwa, jak również możemy ją przygotować według Państwa wizji. Jako producent kubków papierowych i misek na lody, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wychodząc na przeciw naszym klientom proponujemy trzy czasy realizacji:

STANDARD – 14 dni roboczych*

EXPRES – 5 dni roboczych

SUPER EXPRES – 3 dni robocze

* Standardowy czas realizacji uzależniony jest od zamówionego produktu – zapytaj nas jaki jest aktualny czas realizacji w standardzie dla Twojego produktu.

Czas realizacji liczony jest od zaksięgowania płatności za zamówienie i akceptacji wizualizacji.

Jako producent kubków papierowych i misek na lody, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasze zadania:

  • Dostarczamy klientom kubki papierowe z nadrukiem indywidualnym, miski papierowe z nadrukiem o najwyższej jakości;
  • Sugerujemy klientom najlepsze opcje, których w danym momencie potrzebują. Kubki dwuwarstwowe (kubki dwuściankowe), kubki dwuściankowe termoizolacyjne (double wall), kubki jednościankowe, miski papierowe w full kolorze;
  • Proponujemy klientom kubki papierowe do kawy z nadrukiem, papierowe kubki do kawy na wynos, miseczki papierowe do lodów;
  • Jako producent kubków papierowych oferujemy klientom nasze doświadczenie – można nam zaufać.
  • W sprzedaży posiadamy również dodatki do kubków – wieczka plastikowe mieszadełka drewniane;

Karolla

Produkujemy kubki papierowe, miseczki papierowe, kubki plastikowe

Od poniedziałku do piątku
od 8.00 do 16.00

39-400 Tarnobrzeg
ul. Sienkiewicza 145