kubki papierowe do kawy

Kubki do kawy z nadrukiem

Kolejnym modelem kubków, które wykonujemy u siebie to kubki papierowe do kawy sleev. Kubki te tworzymy dla tych, którym zależy na tanim produkcie do napojów gorących.

Spełnia on wszystkie podstawowe funkcje takiego produktu. 🙂

kubki jednorazowe do gorących napojów

Czym się różnią od kubków jednościankowych?

Przede wszystkim tym, że są to kubki dwuściankowe. W praktyce to wygląda następująco. Kubek papierowy jednościankowy biały i do niego jest dokładana, doklejana druga ścianka.

kubek papierowy sleev i jego budowa

Dlatego też kubki z podwójną ścianką świetnie się nadają do picia napojów gorących.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem tanich papierowych kubków do napojów gorących, to ten produkt jest właśnie dla Was.

papierowe kubki do kawy z nadrukiem

Kubki do kawy z nadrukiem i dodatkowe korzyści. 🙂

Druga ścianka jest doskonałym pomysłem na reklamę. Wszyscy mamy do dyspozycji wizytówki, ulotki, kalendarze. Jeszcze mało kto serwuje kawę, herbatę w kubku papierowym z własnym logo. Wasz biznes musi być wszędzie. 🙂 W związku z tym bądźcie w portfelu, w torebce, na lodówce, wyskakiwać może również z ekspresu kawowego. 🙂

Kolejną zaletą jest to, że jednorazowe kubki do kawy sleev nie parzą w dłonie. Gorący napój, który nalewany jest do kubka papierowego, gorący pozostaje w kubku. 🙂 Głupio by było podać klientowi świetną kawę w kubku, którego nie byłby w stanie wziąć w dłonie 🙂

Kubki papierowe z podwójną ścianką sleev to również niekończące się możliwości druku.

Możemy na nich wykonać dowolny nadruk według wizji klienta. Nadruk wykonywany jest na całej powierzchni kubka w full kolor. Przestrzeń barw CMYK.

Na kubkach papierowych może być logo, może być hasło reklamowe. Może również być zdjęcie danego produktu, czy wnętrza Twojej firmy.

kubki papierowe do kawy z nadrukiem

A jeśli zastosują Państwo przykrywkę (również jest u nas dostępna) to będą świetnym produktem jako papierowe kubki do kawy na wynos.

Kubki papierowe do kawy, herbaty, czekolady.

My oferujemy skromny produkt – papierowe kubki do kawy. To tylko dzięki Waszej wizji może się on stać genialną formą przydatnej reklamy. 🙂

Pojemności, jakie oferujemy w tej wersji kubka to 100 ml, 250 ml, 300 ml.

Ilość minimalna to 1000 szt

Ważnym aspektem jest również czas realizacji. 🙂 Uzależniony jest on od pojemności i ilości.

Im szybciej do nas napiszecie, (info@karolla.com) tym szybciej będziemy mogli zająć się Waszym zamówieniem. 🙂

Zapraszam do kontaktu jako Twój producent kubków do kawy. 🙂

Podobne wpisy