Kubek papierowy z Kawą w hotelu to podstawa podstaw.

Bez względu na kategorię hotelu i bez względu na rodzaj hotelu jego goście oczekiwali będą w nim dobrej kawy.

I dobrze podanej, bo są przecież „w hotelu”. Po hotelu (kawiarni, restauracji hotelowej) oczekuje się więcej niż po „zwykłej” kawiarni.

Każdy przypomina sobie swoje wspomnienia, albo swoich znajomych:

  • „Może ta poranna hotelowa kawa postawi mnie na nogi”, 
  • „Kawa w hotelu była najgorszą, jaką w życiu piliśmy”, 
  • „Hotelowa kawa przywróciła siły witalne i nawet przemoczone buty miały urok na swój sposób”,
  • „Hotelowa kawa była naprawdę niezła”, 
  • „Przynajmniej hotelowa kawa przypada mi do gustu. 
  • itd

Bądź profesjonalistą.

Świadomi hotelarze zdają sobie sprawę z tego, że jakość kawy, sposób jej podania i profesjonalizm serwisu ma ogromny wpływ na ocenę przez gościa jego pobytu w hotelu, tym większy, że często traktują ją podświadomie jako element luksusu, choć pijają ją codziennie w domu.

Nie wspominając o „zwykłych”, biznesowych gościach hoteli, którzy spędzają w nich sporą część swojego życia, bo taką mają pracę, więc dobrą poranną kawę i jej duży wybór uznają za „psi obowiązek” każdego hotelu. I biorą to pod uwagę przy dokonywaniu kolejnej rezerwacji w tym samym mieście.

Kubek papierowy jest świetnym dodatkiem

Aby ułatwić pracę obsłudze i gościem, świetnym pomysłem jest niewielka wartościowo, inwestycja, nie tylko w dobrą kawę, ale w możliwość wypicia tej kawy gdzie się chce.

Kubki papierowe umożliwiają to w idealny sposób.

Chcesz się wyróżnić wśród konkurencji ?

  • Kawę w takim kubku papierowym można zabrać wychodząc ze śniadania – dobra kawa zabrana na wynos na spotkanie, do samochodu. Pomysł Idealny.
  • Kawa w każdym otoczeniu –  Nie każdy z klientów hotelu chce być uwiązany siedzeniem przy stoliku z filiżanką kawy. Dlaczego nie można by było wziąć Waszej dobrej kawy i wyjść na ogród hotelu?  Klient nie martwi się co z robić z filiżanką, nie musi wracać z nią do baru. A Wy nie musicie chodzić i po ogrodzie zbierać swoich filiżanek. 
  • Kubkom papierowym można nadać szyku. Dodać Wasze logo. Dodać miłe hasło. Zadbać o spójność kolorystyczną i graficzną z resztą marki.

Jako właściciel hotelu wybijasz się w tłumie konkurencji grafiką na kubku, ale również przestrzenią jaką dajesz swoim klientom.

Zaprasza, do kontaktu każdego właściciela hotelu, managera hotelu. Może znacie kogoś kto powinien skorzystać z naszej oferty – podeślijcie mu naszą stronę www.karolla.com

albo proszę o kontakt z działem sprzedaży – LINK.

Pomożemy w znalezieniu idealnego rozwiązania dla Ciebie.

Podobne wpisy