Serwetki flizelinowe, nowość w naszej ofercie.

Dzięki pracy z klientami wiemy, że serwetki bankietowe flizelinowe są świetnym uzupełnieniem naszej oferty. Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić je do naszej oferty.

Papierowe serwetki flizelinowe są elegancką i profesjonalną alternatywą dla serwetek papierowych.

SERWETKA FLIZELINOWA

Ich rozmiar to przeważnie 40×40 cm.

Flizelina to syntetyczne włókno. Serwetki flizelinowe już od jakiegoś czasu stały się podstawą nakrycia stołu.

Podstawową zaletą tychże serwetek jest to, że są grubsze niż serwetki papierowe. Dzięki temu mogą nam posłużyć podczas całej imprezy bądź bankietu. Serwetki na stół są trwałe, a ich cena nie jest dużo większa w stosunku do serwetek papierowych. A w porównaniu do serwetek materiałowych jest z nimi mniej pracy, a cą równie eleganckie i dostojne.

serwetki flizelinowe papierowe

Ich sztywność sprzyja tworzeniu z nich pięknych dekoracji stołu. Mogą być jedyną ozdobą stołu, bądź uzupełnieniem całej reszty.

Mimo, iż serwetki są jednowarstwowe, to właśnie one idealne są do komponowania z nich rozmaitych kształtów – w zależności od danej okazji.

Nie można pominąć również kolejnej zalety serwetki która jest w naszej ofercie, a mianowicie są niewątpliwie eleganckie. To ich również wyróżnia od serwetek papierowych, a zbliża do serwetek materiałowych.

serwetki flizelinowe na stół

Na rynku dostępna jest szeroka oferta serwetek różnego rodzaju.

Naszym zdaniem serwetki papierowe flizelinowe, które znajdą Państw w naszym asortymencie są odpowiednie na każdą okazję. Cena współgra z jakością produktu.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą w dziale z SERWETKAMI.

serwetki flizelinowe na eventy serwetki flizelinowe do restauracji

Podobne wpisy